UWA Widgets (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ
