UWA Widgets (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा
