UWA Widgets (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: never
nl: nooit

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: Clean
nl: Schoon

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Fetch
nl: Ophalen

en: delete library
nl: bibliotheek verwijderen
