UWA Widgets (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: List
fa: سجل

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: never
fa: هرگز
