UWA Widgets (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: never
ru: никогда

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: Clean
ru: Чистый

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: Widgets
ru: Виджеты

en: Libraries
ru: Библиотеки
