UWA Widgets (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: never
sk: nikdy

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: Clean
sk: Čistá

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia
