UWA Widgets (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: never
th: ไม่เคย

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง
