Validation API (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: update
af: opdateer

en: The field has been updated.
af: Die veld is opgedateer.
