Validation API (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Clone
cy: Clôn

en: Arguments
cy: Argiau

en: update
cy: diweddaru

en: Empty
cy: Gwag

en: Validator
cy: Dilysydd

en: The field has been updated.
cy: Mae'r maes wedi cael ei ddiweddaru.
