Validation API (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Module
el: Μονάδα

en: Fields
el: Πεδία

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: update
el: ενημέρωση

en: Empty
el: Κενό

en: Validator
el: Ελεγκτής εγκυρότητας

en: The field has been updated.
el: Το πεδίο ενημερώθηκε.
