Validation API (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Fields
eo: Kampoj

en: update
eo: ĝisdatigi

en: The field has been updated.
eo: La kampo estas ĝisdatigita.
