Validation API (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Module
eu: Modulua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: update
eu: eguneratu

en: Empty
eu: Hutsik

en: Validator
eu: Balidatzaile

en: The field has been updated.
eu: Eremua eguneratu da.
