Validation API (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Module
fi: Moduuli

en: Fields
fi: Kentät

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Ops
fi: Toiminnot

en: update
fi: päivitä

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Rule
fi: Sääntö

en: Validator
fi: Validoija

en: The field has been updated.
fi: Kenttä on päivitetty.
