Validation API (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
