Validation API (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: enabled
is: virkt

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Module
is: Eining

en: Fields
is: Svæði

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Clone
is: Klóna

en: Arguments
is: Rök

en: Empty
is: Tóm

en: Rule
is: Regla

en: The field has been updated.
is: Svæðið hefur verið uppfært.
