Validation API (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Module
jv: Modul

en: Fields
jv: Field

en: Empty
jv: Kosong

en: The field has been updated.
jv: Field iki uwis dianyari.
