Validation API (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Empty
mn: Хоосон
