Validation API (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: The field has been updated.
mr: येथे बदल करण्यात आलेला आहे.
