Validation API (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Clone
ne: प्रतिरूप
