Validation API (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
