Validation API (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Module
pl: Moduł

en: Fields
pl: Pola

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Clone
pl: Klonuj

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Ops
pl: Operacje

en: update
pl: aktualizacja

en: Empty
pl: Pusty

en: Rule
pl: Reguła

en: Default Message
pl: Wiadomość domyślna

en: Validator
pl: Walidator

en: The field has been updated.
pl: Pole zostało zaktualizowane.
