Validation API (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Empty
ps: تش

en: Validator
ps: تاییدونکی
