Validation API (6.x-1.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Fields
se: Giettit
