Validation API (6.x-1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
