Validation API (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Module
sk: Modul

en: Fields
sk: Polia

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Clone
sk: Klonovať

en: Arguments
sk: Argumenty

en: update
sk: aktualizácia

en: Empty
sk: Prázdne

en: The field has been updated.
sk: Pole bolo aktualizované.
