Validation API (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: update
sl: posodobi

en: The field has been updated.
sl: Nastavitve bloka so bile posodobljene.
