Validation API (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Update
sq: Rifresko

en: update
sq: u përditësua

en: The field has been updated.
sq: Fusha u rifreskua.
