Validation API (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Update
sr: Ажурирање

en: Form ID
sr: ID форме
