Validation API (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Clone
ta: போலிகை

en: update
ta: நிகழ்நிலை

en: Empty
ta: காலி

en: Validator
ta: பரிசோதிப்பான்
