Validation API (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: update
ug: يېڭىلاش
