Validation API (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Module
az: Modul

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Empty
az: Boş

en: Validator
az: Təsdiqləyici
