Validation API (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Validator
bo: ར་སྤྲོད་ལག་ཆ

en: The field has been updated.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།
