Validation API (6.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn
