Validation API (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Module
ca: Mòdul

en: Fields
ca: Camps

en: Clone
ca: Clona

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: update
ca: actualitza

en: Empty
ca: Buit

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Rule
ca: Regla

en: Validator
ca: Validador

en: Add a field
ca: Afegeix un camp

en: The field has been updated.
ca: S'ha actualitzat el camp.
