Validation API (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Module
cs: Modul

en: Fields
cs: Pole

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Clone
cs: Klonovat

en: Arguments
cs: Argumenty

en: update
cs: aktualizovat

en: Empty
cs: Prázdný

en: Validator
cs: Validátor

en: The field has been updated.
cs: Pole bylo aktualizováno.
