Validation API (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Form ID
da: Formular ID

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Module
da: Modul

en: Fields
da: Felter

en: Click here
da: Klik her

en: Clone
da: Klon

en: Arguments
da: Parametre

en: Ops
da: Operationer

en: update
da: opdatér

en: Empty
da: Tom

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Rule
da: Regel

en: The field has been updated.
da: Felt opdateret.
