Validation API (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (33 entries)

en: enabled
es: activado

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: disabled
es: desactivado

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Module
es: Módulo

en: Fields
es: Campos

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Clone
es: Clonar

en: Arguments
es: Argumentos

en: update
es: actualizar

en: Empty
es: Vacío

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Disconnect
es: Desconectar

en: Validators
es: Validadores

en: Rule
es: Regla

en: Validator
es: Convalidador

en: Add a field
es: Añadir un campo

en: Save Field
es: Guardar campo

en: The field has been updated.
es: Se ha actualizado el campo.
