Validation API (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Module
et: Moodul

en: Fields
et: Väljad

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Clone
et: Klooni

en: Arguments
et: Argumendid

en: update
et: uuendus

en: Empty
et: Tühi

en: Rule
et: Reegel

en: Validator
et: Valideerija

en: The field has been updated.
et: Väli on uuendatud.
