Validation API (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: enabled
gl: activado

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Module
gl: Módulo

en: Fields
gl: Campos

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Clone
gl: Clonar

en: Arguments
gl: Argumentos

en: update
gl: actualización

en: Empty
gl: Valeiro

en: Validator
gl: Validador

en: The field has been updated.
gl: Actualizouse o campo.
