Validation API (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Fields
hy: Դաշտեր
