Validation API (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: disabled
ja: 無効

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Form ID
ja: フォームID

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Module
ja: モジュール

en: Fields
ja: フィールド

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Clone
ja: 複製

en: Arguments
ja: 引数

en: update
ja: 更新

en: Empty
ja: 空

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Rule
ja: ルール

en: Default Message
ja: デフォルトメッセージ

en: Validator
ja: バリデーター

en: The field has been updated.
ja: フィールドが更新されました。
