Validation API (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Module
ka: მოდული

en: Fields
ka: ველები

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: update
ka: განახლება

en: Empty
ka: ცარიელი
