Validation API (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Module
lt: Modulis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: update
lt: atnaujinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: The field has been updated.
lt: Laukelis buvo atnaujinta.
