Validation API (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Module
lv: Modulis

en: Fields
lv: Lauki

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Clone
lv: Klonēt

en: Arguments
lv: Argumenti

en: update
lv: atjauninājums

en: Empty
lv: Tukšs

en: Validator
lv: Validators

en: The field has been updated.
lv: Lauks izmainīts.
