Validation API (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: enabled
ro: activat

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: disabled
ro: dezactivat

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Module
ro: Modul

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Clone
ro: Clonare

en: Arguments
ro: Argumente

en: update
ro: actualizare

en: Empty
ro: Gol

en: The field has been updated.
ro: Câmpul a fost actualizat.
