Validation API (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Module
sv: Modul

en: Fields
sv: Fält

en: Click here
sv: Klicka här

en: Clone
sv: Klona

en: Arguments
sv: Argument

en: Ops
sv: Alt

en: update
sv: uppdatera

en: Empty
sv: Töm

en: Disconnect
sv: Koppla från

en: Validator
sv: Validerare

en: The field has been updated.
sv: Fältet har uppdaterats.
