Values (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Key
gu: ચાવી

en: Values
gu: મૂલ્યો
