Values (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
