Values (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Key
cs: Klíč

en: Export data
cs: Exportovat data

en: Import data
cs: Importovat data

en: Values
cs: Hodnoty
