Values (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Key
ka: გასაღები
